Посмертно орденом “За мужність” нагороджено жителя з Хмільницького району

Посмертно орденом “За мужність” нагороджено жителя з Хмільницького району

Олег Ясінський нагороджений Указом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Чоловіку було 46 років, – повідомляє NEWS Хмільника з  посиланням на 120 бригаду територіальної оборони ЗСУ.

Олег працював у Козятині на залізниці до 2019 року. До початку повномасштабного вторгнення Олег Ясінський разом з братом працювали за кордоном, та коли оголосили в Україні воєнний стан, повернулись у рідний Козятин. Вже 28 лютого брати Ясінські були у військкоматі.

Спочатку стояли на блокпосту, тоді проходили навчання. А 19 травня братів відправили воювати на Донеччину.

  • Він був безкорисливим, душею колективу, у найскладніших ситуаціях старався знаходити вихід. Він вмів знайти слова підтримки, вмів заспокоїти у важку хвилину. Він і нас навчив бути самостійними і розраховувати тільки на власні сили. Його ніколи не покидало почуття гумору.  Казав: “Наташа, я не можу спокійно жити, коли знаю, що ворожий чобіт топче нашу землю”, – згадує про загиблого чоловіка дружина.
  • Телефонував рідко і розмови були короткими. В його думках були ми та Україна, яку він любив. Просив мене та доньок, щоб ми береглися, а за нього молилися. Він не говорив, що там у них дуже гаряче, але ми здогадувалися, що там пекло. Я кожного разу його запитувала, коли він повернеться додому, а він кожного разу казав, що в думках він з нами вдома, а повернеться з перемогою. Такими були його слова в день останньої нашої розмови.

13 червня приблизно о сьомій годині ранку під час висування на позиції 2-х розрахунків мінометної батареї поблизу населеного пункту Мазанівка Слов’янського району Донецької області потратив під артилерійський обстріл, внаслідок чого отримав множинні осколкові поранення та загинув під час евакуації з поля бою.

За словами рідних козятинчанина, в нього було багато мрій. Серед основних — повернутися з війни з перемогою. А ще дуже хотів стати дідусем.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *