Поліцейські та нацгвардійці чергують у посиленому режимі на блокпостах коло Хмільника

Поліцейські та нацгвардійці чергують у посиленому режимі на блокпостах коло Хмільника

Поліцейські та бійці Національної гвардії України чергують на блокпостах на в’їздах та виїздах з Хмільника у посиленому режимі. У Хмільницькому відділенні підтвердили цю інформацію. Крім того, поліцейські контролюють громадян, які повернулись з уражених епідемією коронавірусу країн й перебувають у режимі самоізоляції. Дільничні офіцери поліції навідують та в разі потреби допомагають людям похилого віку, самотнім пенсіонерам тощо…
Втім, від більш детальних коментарів районні правоохоронці вже традиційно чомусь відмовились… 

Хмільничани цікавляться, які повноваження правоохоронців та чи не введено заборону або максимальне обмеження пересування громадян як пішки так і на власному автотранспорті. В свою чергу, у пресслужбі обласної поліції так пояснили права, обов’язки та службові завдання правоохоронців на блокпостах:
– Спільні групи з правоохоронців, військовослужбовців НГУ, рятувальників, тощо чергують на блокпостах з метою охорони публічного порядку та інших заходів, що направлені на протидію поширенню коронавірусу. Так поліцейські контролюють дотримання заборони регулярних рейсів приміського, міжміського, міжобласного і так далі автобусного сполучення. В подальшому буде вибірковий контроль автомобільного транспорту – перевірка, що перевозять громадяни, чи немає заборонених товарів тощо, – повідомила нам начальник відділу комунікацій ГУНП області Анна Олійник. – Крім того, за потребою до чергувань залучатимуть й медичних працівників, які перевірятимуть стан здоров’я водіїв та пасажирів, вимірятимуть їм температуру тощо. Ми проводимо й роз’яснювальну та профілактичну роботу серед населення. Тож закликаємо громадян лишатись вдома, максимально обмежити пересування як пішки так і автотранспортом в межах населених пунктів.

Усі наші працівники та бійці забезпечені засобами індивідуального захисту. Ми працюємо у посиленому режимі як і маємо працювати у зв’язку із режимом надзвичайної ситуації. Хочу зазначити, що жодних обмежень пересувань громадян пішки чи приватним автотранспортом на даний момент немає.

Правоохоронці та представники влади закликають громадян суворо дотримуватись карантинного режиму та не піддавати зайвий ризику своє життя та здоров’я та життя та здоров’я оточуючих.
– Ми працюємо відповідно до протоколів ТЕБ та НС, постанов КМУ, – зазначив голова Хмільницької РДА Максим Мазурик. – А ще тут насправді дуже багато залежить від громадян. Адже режим надзвичайної ситуації не обмежує прав кардинально. Але дуже багато людей не розуміють та ставляться легковажно до тих рекомендацій, які даються з метою запобігання поширення інфекції.

Фото – сторінка у “Фейсбук” заступника начальника Хмільницького відділення Олександра Рибака

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *