Поки діти на канікулах, працівники Качанівської школи створюють їм релакс-зону

Поки діти на канікулах, працівники Качанівської школи створюють їм релакс-зону

Добігають до закінчення останні дні зимових канікул у школярів. Більшість  з них уже починають «хандрити» з цього приводу, а учні загальноосвітньої школи із села Качанівки Хмільницького району, уже не можуть дочекатися початку навчання, бо ж дізналися, що вчителі та працівники навчального закладу підготували їм приємний сюрприз.

Подарунком для дітей стало створення на другому поверсі школи комфортної та оригінальної зони відпочинку.

Клавдія Загородня (директор) повністю підтримала ідею працівників школи:на її плечі впало забезпечення нас необхідними матеріалами. Плануємо оформити зони відпочинку, де б діти грали настільні ігри, дивились соціальні ролики та фільми, мали змогу користуватись Wi-Fi. Це ж чудово, коли учні не сидять у себе в класах і не знають, чим себе зайняти, а можуть весело та цікаво провести перерви та позаурочний час, – розповідає вчитель ЗШ І-ІІІст. с.Качанівка Надія Лотоцька.

На цьому працівники навчального закладу не планують зупинятись і хочуть перетворити коридори школи на місця для відпочинку для різних вікових груп. А створити креативну, незвичну релакс-зону можна і з піддонів для будівельних матеріалів.

Цікава ідея, чи не так? А Ви що скажете?

Наталя Міщук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *