Подвійним чемпіоном місцевого футболу стала команда “Хмільник”

Подвійним чемпіоном місцевого футболу стала команда “Хмільник”

Минулими вихідними в місті Хмільнику відбулися завершальні матчі Хмільницької прем’єр-ліги з міні-футболу та Хмільницької прем’єр-ліги з малого футболу.

Про це повідомили на сайті Громадської організації “Хмільницька районна федерація футболу”.

  • Розпочалося футбольне свято із зустрічі команд з малого футболу “Сокіл” – “Візит”, які в очному поєдинку вирішували долю 3-го місця цих змагань. В результаті остаточний рахунок матчу вирішувався в серії післяматчевих ударів, де краще дану процедуру виконали гравці команди “Візит”.

Після цього футбольна увага місцевих вболівальників перемістилася на штучне поле, саме тут відбувся завершальний матч чемпіонату з міні-футболу. І хоч сама гра вже не мала жодного турнірного значення, адже ще раніше було визначено всіх його призерів, команди “Хмільник” та “Візит” порадували присутні своєю яскравою безкомпромісною грою: 7-5. Тож в даних змаганнях першу сходинку із стовідсотковим результатом здобули саме хмільниччани, другі – “Візит”, треті – “Торнадо”.

Завершальний матч цього дня знову переніс нас всіх на центральне поле міста. Саме тут між командами “Хмільник” та “Астарта” вирішувалася доля першого місця в змаганнях з малого футболу. “Хмільник” знову переміг але цього разу з рахунком 3-1.

Таким чином команда “Хмільник” в один день стала подвійним чемпіоном місцевого футболу.

У повідомленні також йдеться і про те, що всі призери отримали від районної федерації футболу відповідні нагороди.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *