Подружжю, яке вербувало дітей для експлуатації в порнобізнесі, загрожує до 15 років позбавлення волі

Подружжю, яке вербувало дітей для експлуатації в порнобізнесі, загрожує до 15 років позбавлення волі

Більше року в обласному центрі розслідується справа про експлуатацію дітей у порнобізнесі. За повідомленням ГУНП у Вінницькій області та Вінницької обласної прокуратури, 36-річний громадянин Австрі та його 22-річна дружина – жителька Вінниччини, під виглядом дитячої модельної агенції виготовляли та розповсюджували продукцію порнографічного характеру. У Вінницькому районі в приватному будинку громадянин Австрії та його дружина  облаштували  студію, де здійснювали фото-, відеозйомку напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах.

Подружжю повідомлено про підозру у вчиненні одразу кількох кримінальних правопорушень: вербування людини, вчиненого з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану особи, вчинені щодо неповнолітніх та малолітніх та виготовлення, зберігання з метою збуту зображень та інших предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, та їх збут, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Жителька Вінницького району Вінницької області упродовж 2017–2020 років завербувала 16 малолітніх та неповнолітніх дівчат з метою їх експлуатації в порнобізнесі. Свої дії підозрювана вчиняла під виглядом запрошення дівчат до роботи в модельному агентстві, обіцяючи їм грошову винагороду та подарунки.  Загалом було завербовано 34 дівчини, – повідомляють в обласній прокуратурі.

У повідомленні йдеться, що в разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, подружжю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

В прокуратурі також нагадують про те, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *