Подружжя в Україні побило рекорд тривалості шлюбу

Подружжя в Україні побило рекорд тривалості шлюбу

Подружжя з Київщини встановило рекорд із тривалості шлюбу. Разом у шлюбі вони прожили трохи більше 75 років. Про це поінформували в Національному Реєстрі Рекордів України.

Їй 92, йому – 96 років. 75 років і 1 місяць щасливо живуть у шлюбі довгожителі Василь і Парасковія Кириченки. Вони познайомились, коли їй було 14, а йому – 17.

  • Одружилися в лютому 1948 – Парасковії 17, а Василю – 21. Проживають в ста кілометрах від Києва, в селі Кухарі. Діти стверджують, що рекордсмени жодного разу не сварились, в усякому разі – при них, – повідомили про подію в Національному реєстрі.

Василь та Парасковія познайомилися в землянці ще під час Другої світової. Все життя вони прожили у селі Кухарі Київської області.

На жаль, зберегти оригінали документів реєстрації подружжю не вдалося. Втім, нещодавно вони оновили позначки у паспортах, що підтверджують дату їхнього розпису 22 лютого 1948 року.

Керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова поділилася інформацією і на своїй сторінці у Фейсбуці, де зауважила, що цим рекордом експерти Національного Реєстру Рекордів України хотіли показати справжні почуття. За її словами, нині  можна почути, що подружня пара не витримала випробовування війною, іноді пари не витримують життя в розлуці … Це дуже прикро.

Також пані Лана Вєтрова показала фото рекордсмена Василя Кириченка в молодості. Жінка написала, що він любив одягати стильно. Основним атрибутом одягу є вишита сорочка.

Нагадаємо, подружжя з Київщини побило рекорд вінницького подружжя. Минулого року їм присвоїли звання рекордсменів. На той час подружжя Миколи та Єлизавети Макаренків прожили в шлюбі 72 роки і 6 місяців, йому було 100 років, їй – 92. Познайомились на танцях. Високий бойовий льотчик запросив Єлизавету на танці і одразу сказав сокровенні слова кохання.

https://www.youtube.com/watch?v=jjZ-sPK83aU

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *