Подільський зоопарк запрошує хмільничан на відзначення новорічно-різдвяних свят

Подільський зоопарк запрошує хмільничан на відзначення новорічно-різдвяних свят

Працівники Подільського зоопарку, що у місті Вінниці, запрошують всіх своїх гостей відсвяткувати разом новорічно-різдвяні свята, і підготували для відвідувачів багато цікавинок. Зокрема, 19 грудня для всіх маленьких та дорослих відчинить свої двері садиба Подільського чарівника.

Крім того, юні гості садиби зможуть подивитися на звірів, а ще – стати учасниками святкового дійства з феями  та казковими героями. Також можна буде прогулятись Алеєю Зодіаку й Галявиною Дванадцяти Місяців, сфотографуватись у спеціальній фотозоні «Сани з оленем» та на майданчику з чарівною парасолькою.

На сторінці зоопарку пишуть також, що відвідати Садибу Подільського чарівника і стати учасником святкової програми зможуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк.

Садиба Подільського чарівника буде відкритою для відвідувачів щоденно з 19 грудня до 19 січня включно. Також можна буде замовити екскурсію до Садиби Подільського чарівника, попередньо зателефонувавши за телефоном (068) 16-06-204.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *