Податкова попереджає хмільничан про нові випадки шахрайських дій

Податкова попереджає хмільничан про нові випадки шахрайських дій

Останнім часом було встановлено випадки вчинення шахрайських дій від імені працівників органів структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, в тому числі керівників структурних підрозділів, з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих на території обслуговування.

Телефонні шахраї пропонують директорам суб’єктів господарської діяльності, які зареєстровані як платники податків на території області, за “матеріальну допомогу” уникнути перевірок, які нібито мають проводитися працівниками ГУ ДПС у Вінницькій області.

Шахраї звертаються до абонента з пропозицією: “Хочете уникнути перевірок – перерахуйте “матеріальну допомогу” на банківський рахунок”.  При чому, суми так званої “матеріальної допомоги” чималі, іноді сягають від 500 до 2 000 доларів.

Головне управління державної податкової служби у Вінницькій області закликають хмільничан бути пильними, і, якщо хто-небудь став свідком таких шахрайських чи провокаційних дій, просять не бути осторонь та звертатися до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону  (0432) 59-23-50 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *