Почесну нагороду «За визволення Донбасу» отримав наш земляк Валентин Ковальський

Почесну нагороду «За визволення Донбасу» отримав наш земляк Валентин Ковальський

Наш земляк, кіборг, голова спілки учасників АТО Валентин Ковальський днями отримав заслужену нагороду – «За визволення Донбасу».

З початку війни на сході країни – він був там, пройшов справжнє пекло на землі, рятував побратимів як медик, не з книжок знає про донецький аеропорт і його оборону… Уже роками його земляки, військові побратими довіряють йому представляти їхні інтереси і захищати права у громадській організації «Спілка учасників АТО Хмільника та Хмільницького району.

  • Валентин Дмитрович достойний такої нагороди, кількість яких обмежена: їх всього 1000 на всю Україну. За його подвиги, любов і підтримку України, вміння згуртувати своїх військових побратимів, нагороду було вирішено вручити саме цьому мужньому чоловіку, – прокоментував для NEWS Хмільника командир військової частини А0905, полковник Збройних сил України Віктор Усаченко, який і вручив нагороду Герою.

На жаль, нам не вдалося зв’язатись із Валентином Ковальським, проте ми щиро вітаємо Вас, Валентине Дмитровичу! Цінуємо Ваш подвиг!

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *