Початківці-спортсмени з трьох клубів Хмільниччини привезли з Чемпіонату із Зендокай Карате-До численну кількість медалей

Початківці-спортсмени з трьох клубів Хмільниччини привезли з Чемпіонату із Зендокай Карате-До численну кількість медалей

11 лютого в Вінниці відбувся “Відкритий Чемпіонат м. Вінниця із Зендокай Карате-До 2023. Початківці”. У змаганнях брали участь 180 спортсменів із Київської, Івано-Франківської та Вінницької областей. Хмільниччину на Чемпіонаті представили аж три спортивних клуби: “Боєць”, “Січ” та “Ягуар”. 

  • Даний чемпіонат організований саме для початківців, тому більшість спортсменів із СК «Боєць» вперше виходили на своє змагальне татамі. Долаючи свій страх, вони продемонстрували сильний бійцівський характер та надзвичайну волю до перемоги, – пишаючись своїми бійцями, зауважив теренер СК “Боєць” Сергій Городівський.

Також Сергій Городівський подякував військовим ЗСУ за можливість брати участь у подібних змаганнях, а також організаторам змагань, зокрема, Роману Дробязко за теплий прийом та дружню атмосферу заходу.

За результатами змагань, спортсмени зі спортивного клубу “Боєць” посіли такі місця:

1 місце:

Артем Стаднік

Олексій Бурдинський

Роман Наталіч

2 місце

Анастасія Барчак

Владислав Остап‘юк

3 місце

Андрій Лук‘янчіков

Ілля Щербань

Ілля Валігура

Назар Олійник

Володимир Басараб

  • Вітаю усіх учасників за відважні поєдинки та волю до перемоги! Дякуємо організаторам змагань та Збройним силам України!, – звернулися до спортсменів клубу “Січ” тренерки Катерина Цвілик та Ірина Сидоренко.

Спортсмени клубу “Січ” посіли такі місця:

1 місце

Ольга Смирнова

Давид Войціцький

Максим Матяш

Дмитро Пацанівський

3 місце

Стас Мишківський

Іван Іващук

  • Вдячний батькам за те, що у такі нелегкі часи знаходять можливість, сприяють, щоб їхні діти займалися тим, чим їм подобається. Дякую нашим старшим спортсменам, а саме Качурівському Дмитру, Шикулі Богдану, Ткачук Наталії, що протягом усього дня були поруч і допомагали – це також дуже непроста робота, – сказав тренер СК “Ягуар” Андрій Белза.

Спортсмени спортивного клубу “Ягуар” посіли такі місця:

1 місце

Андрій Мосендз

Артем Бондар

Богдан Юрченко

2 місце

Вікторія Дука

Альбіна Качурівська

Софія Вигрівач

Юліана Доброгівська

Тимофій Богомазов

3 місце

Олексій Табуленко

Також гідно виступив на татамі Дмитро Варфулимей, і, хоча не дійшов до трійки кращих, однак показав дуже конкурентний поєдинок.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *