Поблизу села Голодьки Хмільницького району рибалка вчинив правопорушення, використовуючи заборонене знаряддя лову

Поблизу села Голодьки Хмільницького району рибалка вчинив правопорушення, використовуючи заборонене знаряддя лову

За останній тиждень вересня 2020 року інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 46 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 34 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та три – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Також оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Загалом, у порушників конфісковано понад 32 кг риби та 5 од. заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки, раколовки). Накладено штрафів на суму 3 723 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 6 664 грн», – повідомив керівник рибоохоронного патруля Олексій Ягельський.

Наприклад, нещодавно рибпатрульні зафіксували порушення природоохоронного законодавства. Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу с. Голодьки Хмільницького району Вінницької області. Рибалка, використовуючи заборонене сітне знаряддя лову «павук», здійснював вилов риби. Виловив 4 екз. карася сріблястого та 1 екз. сома загальною вагою 1 кг. Збитки нанесені рибного господарству становили 493 грн. На особу було складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову вилучено (павук). Матеріали справи передані в районний суд. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу на фізичних осіб у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією чи без такої.

Вінницький рибоохоронний патруль дякує всім небайдужим громадянам та закликає громадян не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства. У разі виявлення порушень, прохання телефонувати на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Вінниччини: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.

Текст і фото: офіційний веб-сайт управління держрибагентства у Вінницькій області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *