Пільговий проїзд перевізникам Хмільниччини відшкодують з обласного бюджету

Пільговий проїзд перевізникам Хмільниччини відшкодують з обласного бюджету

Жителі Хмільниччини пільгових категорій зможуть їздити в межах області за рахунок коштів обласного бюджету. Ще у лютому минулого року було затверджено порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат окремим категоріям громадян за пільговий проїзд на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області.

Цим Порядком визначено категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд – це учасники АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни, діти з багатодітних сімей. Цей документ визначає також механізм здійснення компенсаційних виплат суб’єктам підприємницької діяльності, які надають послуги із перевезення пасажирів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік.

Депутати обласної ради передбачили 347 тис. грн на відшкодування пільгового проїзду. Зокрема, ці кошти надійдуть до районних бюджетів Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Могилів-Подільського, Тульчинського, Хмільницького районів та бюджетів Вінницької міської і Могилів-Подільської міської територіальних громад. 

 

  • Компенсація за пільгове перевезення – це соціальне питання, яке повинно бути на контролі на всіх рівнях влади. Я переконаний, що такі компенсаційні механізми повинні працювати, адже на даний час сімейні бюджети суттєво зменшилися в доходах через карантин. Особливо це стосується сімей, що проживають в сільській місцевості. Відповідно і місцеві, і обласний бюджети повинні шукати механізми та фінансовий ресурс для компенсації перевізникам вартості проїзду пільгових категорій, щоб хоча б частково задовольняти потреби населення, –  сказав  перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. 

19 березня  рішенням сесії обласної Ради депутати вже спрямували понад 175 тис. грн на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд.

За інформацією сайту Вінницької обласної ради.

Фото – Vinbazar.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *