Підприємець “розвів” одну з селищних рад Хмільницького району майже на 900 тисяч гривень

Підприємець “розвів” одну з селищних рад Хмільницького району майже на 900 тисяч гривень

До суду передано обвинувальний акт стосовно підприємця, який заподіяв територіальній громаді збитки майже на 900 тис. грн, – передає NEWS Хмільника.

Як повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, за процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт стосовно 53-річного підприємця у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191  КК України (використання завідомо підробленого документа; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, якщо такі дії спричинили тяжкі наслідки; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Підприємець уклав договір підряду з однією із селищних рад Хмільницького району про виконання робіт з реконструкції споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки.

У подальшому, зловживаючи своїм службовим становищем, в  актах виконаних будівельних робіт він відобразив недостовірні відомості щодо понесених витрат на закупівлю будівельних матеріалів та нарахуванню заробітної плати, що призвело до заподіяння селищній раді збитків у розмірі майже 900 тис.  грн.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів у судовому порядку обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *