Підприємець привласнив мільйон гривень під час реконструкції школи на Хмільниччині

Підприємець привласнив мільйон гривень під час реконструкції школи на Хмільниччині

Вінницький підприємець привласнив мільйон гриввень з державного бюджету, виконуючи роботи під час реконструкції школи в одній із територіальних громад Хмільницького району. Про це поінформували на фейсбук-сторінці Вінницької обласної прокуратури.

У разі доведення винуватості у вчиненні інкримінованих злочинів у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений, будучи директором приватного підприємства м. Вінниці, уклав договір з Управлінням освіти, молоді та спорту однієї з територіальних громад Хмільницького району на виконання робіт з реконструкції будівлі школи з використанням енергозберігаючих технологій на суму понад 7 мільйонів гривень.

Зловживаючи своїм службовим становищем, в актах виконаних робіт директор підприємства  відображав завищені витрати на виплату заробітної плати і таким чином привласнив державні кошти, внаслідок чого територіальній громаді заподіяв матеріальну шкоду в розмірі 1 мільйон гривень.

Хмільницька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *