Під прицілом відеокамер нині здають екзамени на водійське посвідчення хмільничани

Під прицілом відеокамер нині здають екзамени на водійське посвідчення хмільничани

– Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС. А з 24 грудня 2019 року процедура складання практичного іспиту стала більш прозорою, перебіг екзамену почався фіксуватися за допомогою технічних засобів контролю, що встановлюється в кожному екзаменаційному авто, – повідомив начальник територіального сервісного центру МВС (м. Хмільник) Віктор Бабій.

Наразі всі дії кандидата у водії на дорозі під час іспиту та ситуацію в салоні автомобіля фіксуватимуть відеокамери. Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складання іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.

Фіксація іспитів є обов’язковою, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопуску до складання практики. На даний момент, вже 142 громадян, які звертались до нашого центру, отримали водійські посвідчення після успішної здачі іспитів із відеофіксацією. З них – 45 осіб отримали водійське посвідчення вперше.
А взагалом за 2019 рік наш підрозділ видав 1943 громадянам водійські посвідчення. З них – 981 заявник вперше отримав ці документи.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *