Нашого земляка Петра Юрчишина офіційно визнали Народним депутатом України

Про це повідомляє виконавчий комітет Хмільницької міської ради, інформує офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради:

Під час засідання на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування центральна виборча комісія визнала обраними 49 народних депутатів України. Всього визнано обраними 84 народних депутатів України за результатами позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, –  повідомляється  на сторінці ЦВК у Facebook.

Серед обраних народних депутатів є   хмільничанин Петро Юрчишин, який отримав перемогу на дострокових виборах до парламенту в одномандандатному виборчому окрузі №13.

Нагадаємо,  за результатами голосування в одномандатному виборчому окрузі №13  Петро Юрчишин отримав найбільший рейтинг довіри громадян. За нього проголосували  26 742 виборців – жителів громад Хмільницького, Козятинського та Калинівського районів.

Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет за цієї нагоди щиро вітають Петра Васильовича Юрчишина та бажають йому продуктивної  діяльності у парламенті 9-го скликання для розвитку держави та вирішення суспільних запитів  її громадян.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *