Перший літній табір та урочиста лінійка відбулися для учнів-хмільничан польської школи

Перший літній табір та урочиста лінійка відбулися для учнів-хмільничан польської школи

Поділитись у соц мережі

Нещодавно закінчився перший Літній табір для учнів польської школи при Хмільницькій міській Спілці поляків імені Владислава Реймонта.  Два незабутні тижні для хмільницьких дітей пролетіли, як один день, адже у таборі було дуже весело й цікаво. У Літньому таборі брали участь діти польської школи при Спілці та всі охочі хмільничани та хмільничаночки.

Проведення табору в Хмільнику стало можливим завдяки проєкту «Польська експедиція. Літні школи та онлайн-освіта», створеному Фондом Свобода і Демократія. Було враховано всі заходи безпеки та санітарні норми. Графік роботи був із дев’ятої ранку до 16-ї години, також для учасників було враховано й обід.

       

Учасників табору було поділено на дві групи – старшу та молодшу, де вони активно граючись розвивалися, вчилися ораторству, брали участь в інтелектуальних, колективно-табірних  іграх і   майстер-класах, займалися арт-терапією і поглиблювали знання з польської мови.  Словом, кожен день у таборі був насиченим настільки, щоб сучасна молодь і діти хоча б на півдня забули про свої гаджети й активно спілкувалися з однолітками. І це організаторам  – адміністрації Спілки вдалося.

  • Це наш перший досвід із проведення табору. В подальшому  планую проводити такі ж літні табори. Сподіваюся, що такі літні інтелектуально-розвиваючі табори будуть користуватися успіхом серед хмільничан, і не лише учнів польської школи, але й тих дітей і батьків, які зацікавлені у всебічному розвитку. Можливо, тоді зможемо робити табори в декілька змін, а не один раз на літніх канікулах. Приємно, що і батькам, і дітям  сподобалося, і я дуже рада, що моя ініціатива проведення табору в Хмільнику була підтримана і у нас все вдалося, –  сказала голова Хмільницької спілки поляків  Євгенія Брильянт.

                       

               

А 5 вересня для учнів польської мови та новачків школи знову продзвенів перший дзвоник. Урочиста лінійка відбулася на території храму Пресвятої Трійці, де зібралися учні від 5 років та більше. Більше сотні дітей буде навчатися цього року в школі.

Святкова лінійка співпала цього дня із проведенням загальнопольської акції “Народні читання”, яка була започаткована в 2012 році Президентом Польщі. Тож на святковій лінійці учні та батьки оознайомилися з твором “Балладина” польського поета Юліуша Словацького. Усі учасники читання були відзначені дипломами з печаткою, яку Спілка отримала від канцелярії президента Польщі спеціально для проведення заходу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *