Перший Ан-178–100Р ЗСУ презентували вчора в Києві

Перший Ан-178–100Р ЗСУ презентували вчора в Києві

Вчора, 28 грудня, державне підприємство “Антонов” презентувало перший в Україні  військово-транспортний літак Ан-178-100Р №001, призначений для проведення льотних сертифікаційних випробувань.

Літак входить до Укроборонпрому та створений на базі сучасних світових інформаційних технологій, оснащений сотнями електронних обчислювачів, що дають змогу інтегрувати всі системи і датчики літака, автоматизувати контроль їхньої працездатності й оптимізувати керування.

Про це повідомило Міністерство оборони, пише NEWS Хмільника.

За інформацією держпідприємства “Антонов”, військово-транспортний Ан-178 може використовуватися для перевезення особового складу, доставки озброєння й легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

  • Україна своїм Збройним Силам зробила літак. Мабуть, вперше за усі 30 років. Надзвичайний піднесений настрій. Радію за Україну та наші Збройні Сили! Віра у перемогу над ворогом непохитна!, – розповів під враженнями спеціально для NEWS Хмільника один із волонтерів пошукової місії “Евакуація – 200” Павло Нетесов, який був присутній на заходах з нагоди викатки літака. 

Міністр оборони Олексій Резніков під час огляду літака наголосив, що цих літаків буде випущено не лише три, як передбачено контрактом для Збройних сил України, а більше.

Ан-178-100Р побудований виключно з обладнання вітчизняних та західних виробників. Більше 30 українських підприємств  виготовили 177 видів комплектуючих виробів.

Фото – особистий архів Павла Нетесова.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *