Першою в 2021 році у Хмільницькій ЦРЛ народилася дівчинка: на Різдвяні свята дітей на світ з’явилося більше

Першою в 2021 році у Хмільницькій ЦРЛ народилася дівчинка: на Різдвяні свята дітей на світ з’явилося більше

Двоє дітокхлопчик та дівчинка, з’явилися на світ 25 та 26 грудня – на Різдвяні свята за Григоріанським календарем.

Першим “новорічним” немовлям стала дівчинка.

7 та 8 січня  у Хмільницькій ЦРЛ на світ з’явилося четверо немовлят – три справжніх “богатиря” і одна красуня-дівчинка. Загалом з 1 січня у Хмільницькій ЦРЛ народилося 9 немовлят. Сьогодні, 12 січня, народилася дев’ята дитина.

Подарунків за народження дітей немає, однак батьки отримують 5 тисяч гривень допомоги від уряду. “Пакунків породіль” або усім відомих бебі-боксів наразі у лікарні немає, тож щасливі батьки, отримавши спеціальну картку, купують всі необхідні речі для немовлят (гроші передбачені лише на придбання товарів для малюка) у Хмільницьких магазинах дитячих товарів.

Допомогу в грошовій формі породілля має право отримати протягом 12 місяців з дня народження дитини. Для того, щоб оформити цю допомогу, породілля повинна звернутися до ПриватБанку, замовити собі спеціальну картку зі спеціальним рахунком, вони відкривають рахунок зі спеціальним доступом. Потім, коли вона відкриває спеціальний рахунок уповноваженого банку, породілля звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного перебування.

Фото – Автор: Sandi Ford. Авторське право: © Sandi Ford

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *