Перше врятоване життя: українські рятувальники дістали з-під завалів у Туреччині жінку

Перше врятоване життя: українські рятувальники дістали з-під завалів у Туреччині жінку

Українські рятувальники витягли з-під завалів жінку, яка вижила після страшного землетрусу в Туреччині. Про це повідомив Голова державної служби надзвичайних ситуацій України Сергій Крук.

30-річна жінка провела під завалами 9 діб.

  • Перше врятоване життя в Туреччині нашою командою! На 9-й день після страшного землетрусу у Туреччині наші рятувальники допомогли знайти та визволили з-під завалів жінку, що вижила після руйнування житлового будинку. Дякую особовому складу за самовідданість!,написав Голова ДСНС України Сергій Крук.

За його словами, це сталося у секторі R у місті Антак’я, де група Зведеного загону ДСНС виконувала пошуково-рятувальну місію на одному з найважчих напрямків.

 

Нагадаємо, що 6 лютого в Туреччині сталися два сильні землетруси, які також зачепили Сирію, відчутно відчувалися в Лівані, в Іраку та на Кіпрі. Уже за 2 дні українські рятувальники вирушили на допомогу дружній Туреччині. Вони прибули туди з собаками, технікою та Старлінком.

Станом на 13 лютого українські рятувальники обстежили  більше 380 зруйнованих будівель, розібрали 114 завалів, надали медичну допомогу 7 людям, деблокували тіла 32 загиблих. У Туреччині надзвичайникам вдалося розшукати 136 громадян України та евакуювати 37. З-під завалів врятовано 10 українців, а 7 вважаються зниклими.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *