Перше місце в сонячній Болгарії здобула хмільничанка

Перше місце в сонячній Болгарії здобула хмільничанка

Цей рік для багатьох людей став випробувальним, адже обмежувальні заходи під час світової пандемії зламали їхні плани. Але не плани творчих дітей, які хочуть і прагнуть творити, досягати більших успіхів. Коли учням центру пісочної анімації  MS-art випала нагода поїхати до Болгарії на конкурс талановитих дітей, вони цю можливість використали без вагань.  У сонячній країні за весь період пандемії захворіло всього 50 осіб і перебуває вона в зеленій зоні. Тому саме там, у місті Кітен, було проведено дев’ятий Міжнародний шоу- фестиваль талантів “ZaГрай entertainment fest літо 2020”. 

26 серпня відбувся парад учасників конкурсу вулицями містечка Кітен та перший день шоу-фестивалю талантів.  В конкурсі взяли участь танцювальні колективи, інструменталісти та вокалісти.  28 серпня  відбувся Гала-концерт, а 150 учасників отримали свої нагороди, серед яких і талановиті пісочні художники з Вінниці та Хмільника. Талановиту молодь оцінювали голова журі – заслужений працівник культури України Володимир Артемьєв і  президент ГО “ЗМЕКЦ”, лауреат міжнародних вокальних конкурсів Анна Носенко.

Хмільничанка Анастасія Продеус отримала перше місце, вразивши усіх своїм номером “Казковий світ”.  Анастасія майже рік навчається  казковому  мистецтву в досвідченої вінницької майстрині пісочної анімації Світлани Мелобенської.

У конкурсі переможцями стали ще троє юних вихованців майстрині з Вінниці: Мілана Ковальчук і дует Владислави та Іллі Грибанових отримали теж перші місця. В результаті у центру пісочного мистецтва MS-art – Гран-прі конкурсу талантів.  Додому учасники конкурсу повернулися з незабутніми враженнями від сонячної Болгарії, купою позитивних емоцій і новими творчими ідеями.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *