Перше місце в сонячній Болгарії здобула хмільничанка

Перше місце в сонячній Болгарії здобула хмільничанка
Spread the love

Цей рік для багатьох людей став випробувальним, адже обмежувальні заходи під час світової пандемії зламали їхні плани. Але не плани творчих дітей, які хочуть і прагнуть творити, досягати більших успіхів. Коли учням центру пісочної анімації  MS-art випала нагода поїхати до Болгарії на конкурс талановитих дітей, вони цю можливість використали без вагань.  У сонячній країні за весь період пандемії захворіло всього 50 осіб і перебуває вона в зеленій зоні. Тому саме там, у місті Кітен, було проведено дев’ятий Міжнародний шоу- фестиваль талантів “ZaГрай entertainment fest літо 2020”. 

26 серпня відбувся парад учасників конкурсу вулицями містечка Кітен та перший день шоу-фестивалю талантів.  В конкурсі взяли участь танцювальні колективи, інструменталісти та вокалісти.  28 серпня  відбувся Гала-концерт, а 150 учасників отримали свої нагороди, серед яких і талановиті пісочні художники з Вінниці та Хмільника. Талановиту молодь оцінювали голова журі – заслужений працівник культури України Володимир Артемьєв і  президент ГО “ЗМЕКЦ”, лауреат міжнародних вокальних конкурсів Анна Носенко.

Хмільничанка Анастасія Продеус отримала перше місце, вразивши усіх своїм номером “Казковий світ”.  Анастасія майже рік навчається  казковому  мистецтву в досвідченої вінницької майстрині пісочної анімації Світлани Мелобенської.

У конкурсі переможцями стали ще троє юних вихованців майстрині з Вінниці: Мілана Ковальчук і дует Владислави та Іллі Грибанових отримали теж перші місця. В результаті у центру пісочного мистецтва MS-art – Гран-прі конкурсу талантів.  Додому учасники конкурсу повернулися з незабутніми враженнями від сонячної Болгарії, купою позитивних емоцій і новими творчими ідеями.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *