Перше місце на Вінниччині за підсумками зернозбиральної кампанії посів Хмільницький район

Перше місце на Вінниччині за підсумками зернозбиральної кампанії посів Хмільницький район

– Надзвичайно приємно відзначити, що у цьому році за підсумками зернозбиральної кампанії Хмільницький район зайняв почесне І місце серед районів Вінницької області.  Висловлюю щиру подяку вам  – працівникам фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств, тим, хто працював і працює на благодатній родючій Хмільницькій землі за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, відповідальність, терпіння і  витримку. Доземний  уклін та щира вдячність  за нелегку, самовіддану  працю, примноження кращих хліборобських традицій вам, мужнім людям з золотими руками та щедрим і  люблячим серцем,  для яких повсякденна важка  робота на землі є і залишається сенсом життя. Ви — творці багатства та продовольчої безпеки нашої країни, – сказав перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк під час сьогоднішніх урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Представники влади привітали працівників аграрної сфери району з професійним святом і вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради, грошову винагороду та квіти найкращим колективам, працівникам аграрної ниви Хмільниччини. Ветеранам сільськогосподарскої галузі керманичі району також вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради, грошову винагороду, квіти та короваї.

Усі бажаючі мали можливість оглянути виставку до Дня сільського господарства, організовану працівниками районної бібліотеки для дорослих, помилуватися короваями від кожного господарства та подегустувати продукцію заводу сухого знежиреного молока м.Хмільник.

Матеріали та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *