Перше інтерв’ю новопризначеного голови Хмільницької РДА Максима Мазурика для News Хмільника

Перше інтерв’ю новопризначеного голови Хмільницької РДА Максима Мазурика для News Хмільника

Президент України Володимир Зеленський 23 грудня призначив нових голів шести районних державних адміністрацій.

Зокрема, Хмільницьку РДА очолив Максим Мазурик, попереднього очільника Євгенія Буткевича – було звільнено іншим розпорядженням Глави держави. Перше інтерв’ю на новій посаді Максим Васильович погодився дати саме для News Хмільника.

 • Максиме Васильовичу, як дізнались приємну новину: самі прочитали чи хтось повідомив?
 • Можливо і прочитав би, але саме був з донькою в лікарні. Мені зателефонувала голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич і привітала з призначенням на посаду. Це для мене стало несподіванкою, добре, що приємною!
 • Спочатку дільничний інспектор, потім сільський голова Лелітської територіальної громади, а зараз – голова РДА: стрімкий кар’єрний зріст, як на мене. Яким був Ваш шлях до цієї посади?
 • Скільки «цікавого і правдивого» я почув зараз, коли громадськість дізналась про моє призначення. Але приховувати мені немає чого: ніхто не «проштовхував», «не замовляв словечко», всього добивався сам. Народився і виріс у Тростянецькому районі (народився в селі Ілляшівці, а проживав у селі Капустяни) – це моя мала Батьківщина. Батько і мама ніколи не працювали на державних посадах. Тато – Мазурик Василь Миколайович, працює на комбікормовому заводі, мама – Мазурик Тамара Миколаївна, за освітою бухгалтер, непрацююча на даний час. Мої батьки дарували мені любов, турботу і свободу вибору та дій. Саме вірою в мене і мої сили вони подарували мені впевненість у собі, за що я їм дуже вдячний. Маю чарівну дружину Оксану і двох донечок – Валерію і Владиславу, яким 6 років і 6 місяців. Своєю родиною я живу, саме завдяки дружині і у 2014 році опинився в Хмільнику, звідки вона родом. Став працювати дільничним інспектором, а вже за рік мене обрали сільським головою. А от далі мені допоміг соціальний проект Президента України під назвою Ліфт. Де кожен, за бажання, міг проявити себе і стати частиною команди Президента та ініціювати зміни на краще в країні. Відверто? Не думав, що справа дійде так далеко. Так, я проходив різноманітні, тести, завдання, співбесіди, але те, що зможу стати головою Хмільницької РДА, до кінця не вірив.
 • Чи будете прислухатись до тих, хто вже тривалий час працював у органах державної влади?
 • Посада очільника територіальної громади і голови РДА різняться за своїми функціями. Поки мене офіційно ще не представляли, я закінчую справи на попередній посаді, тим паче наприкінці року. А коли приступлю до нового місця роботи, то все покажуть обставини. Я завжди готовий прислухатися до думки інших, але потрібно аналізувати і самостійно робити висновки і певні дії. Так мене вчили батьки. Життя покаже, а людиною потрібно бути завжди.
 • Голова РДА – не виборна посада, як сільський голова, тут якихось передвиборних обіцянок давати не потрібно, а чи виконали Ви усе, що обіцяли виборцям Лелітської територіальної громади?
 • Треба завжди бути чесним: перед людьми і собою – ні, не все, проте зробив багато. Лелітська громада досить проблемна, треба було вчитись щось робити не лише за бюджетні, а й позабюджетні кошти, брати участь у різноманітних проектах, бути наполегливим і навіть настирливим у багатьох питаннях.
 • Так уся область знає Вас не лише як одного з наймолодших обраних сільських голів на Вінниччині, а й активного борця зі стихійними сміттєзвалищами та учасника та переможця різноманітних грантових конкурсів. За свою принципову позицію нажили як прибічників, так і противників. На посаді голови Хмільницької РДА буде гірше: родина підтримує?
 • Так, вони знають, що за яку роботу я б не брався, я завжди активний та ініціативний. Скажу так: вони готові і підтримують мене у всіх починаннях, за що я їм дуже вдячний.
 • Маєте нагоду привітати усіх читачів з новорічними та різдвяними святами.
 • Найголовніше, що я бажаю кожному – це миру в нашій країні та здоров’я, всього решту можна добитись, справитись, заробити.
 • Дякую, що погодились на розмову. Успіху на новій посаді!
 • Щиро дякую!

Спілкувалась Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Перше інтерв’ю новопризначеного голови Хмільницької РДА Максима Мазурика для News Хмільника

 1. Alla

  Так что теперь он не будет в робочее время продавать на рынке, а уже откроет свой магазин?
  А вобше молодец. Но надеюсь он там ненадолго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *