Першачків Хмільницької школи мистецтв посвятили у юні художники

Першачків Хмільницької школи мистецтв посвятили у юні художники

Напередодні Дня художника України, у концертно – виставковій залі Хмільницької школи мистецтв відбулася виставка творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва та посвята першокласників у юні художники.

В залі були присутні учні відділу, батьки, колеги. Завуч школи мистецтв Ірина Михайлівна Коломієць привітала усіх зі святом  та  побажала викладачам і учням відділу образотворчого мистецтва творчих успіхів, наснаги  та невичерпної енергії, а завідуюча відділом образотворчого мистецтва Інна Михайлівна Громова  познайомила гостей свята з досягненнями відділу та звернулася до першокласників з настановою на майбутні творчі успіхи та побажання міцного здоров’я.

Першокласників відзначили символічною медаллю «Юний художник – 2019».

По закінченню урочистої частини настала довгоочікувана мить для юних художників, майстер-клас з розпису гіпсового листочка  та створення колективної роботи «Чарівне осіннє дерево», який проводила викладач відділу Вікторія Едуардівна Козаченко. Присутні на святі  батьки із захопленням спостерігали, а потім  приєдналися до створення дивовижних композицій, а по завершенню майстер – класу зробили колективне фото на згадку про чудовий день.

Текст та фото – адміністрація Хмільницької школи мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *