Перш ніж завести двигун, патрульна поліція радить оглянути автомобіль

Перш ніж завести двигун, патрульна поліція радить оглянути автомобіль

У патрульній поліції водіїв попросили бути дуже обережними, і з настанням холодів обов’язково перед виїздом у дорогу ретельно перевіряти свої автівки. Зокрема, тому, щоб не нашкодити тваринам, які в холоди залазять під капоти та інші більш-менш теплі місця авто, де можуть зігрітися.

З настанням холодів більшість водіїв згадують про те, що потрібно перевзути авто і їздити максимально обережно. Водночас водії часто забувають про тварин, які шукають будь-якого порятунку від холоду і знаходять його в будь-яких незвичних, однак теплих місцях.

У патрульній поліції назвали найбільш затишні місця, де люблять грітися тварини. Так, перш за все водіям слід перевіряти такі місця:

  • під авто;
  • під капотом;
  • під арками коліс;
  • у вихлопній трубі.

Тож перед тим, як завести двигун, водіям потрібно обов’язково перевіряти ці місця, щоб не травмувати тваринок.

Перед тим, як завести двигун — варто постукати по капоту або натиснути на гудок. Але дуже лякливі котики можуть залізти ще глибше. Тому після того, як ви постукали, почекайте. Кіт може почати нявкати.

У поодиноких випадках тварини можуть вижити в підкапотному просторі навіть із працюючим мотором, але до таких ситуацій краще не доводити.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *