Перемогу в обласній Спартакіаді з шахів здобула команда Хмільницького аграрного ЦПТО

Перемогу в обласній Спартакіаді з шахів здобула команда Хмільницького аграрного ЦПТО

7 жовтня у обласному центрі проходили змагання з шахів серед дівчат за програмою обласної Спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2021-2022 н.р., участь в яких взяли 20 команд із Вінницької області.

На змаганнях Державний професійно-технічний навчальний заклад “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти” представили багаторазові переможниці шашкових та шахових турнірів – сестри Тетяна і Анна Ковальчуки. Як відомо, систематичні важкі тренування – це запорука перемоги, адже дівчата намагаються не пропускати занять свого тренера Анатолія Ядвіжена – також, до речі, неодноразового чемпіона змагань із шахів та шашок.

Дівчата провели один матч внічию, а в інших чотирьох здобули впевнену перемогу. У фіналі дівчата зіграли з ученицями Гущинецького професійно-технічного училища.  Також з рахунком 2:0 команда Хмільницького аграрного перемогла команду Вінницького Вищого ПТУ. Тож за результатами виснажливих обласних змагань команда ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти” здобула перше командне місце.

Фото – тренера Анатолія Ядвіжена.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *