“Перемога у війні з росією не буде фіналом”, – Валерій Залужний

“Перемога у війні з росією не буде фіналом”, –  Валерій Залужний

Збройні сили України (ЗСУ) в лютому-березні дозволили російським військовим підійти впритул до Києва, щоб знищити їхні колони техніки та лінії постачання в тилу. Про це в понеділок, 26 вересня пише американське видання Time, посилаючись на слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Тижневик розмістив зображення Залужного на обкладинці, – передає NEWS Хмільника.

  • Ми не мали допустити, щоб упав Київ. А на всіх інших напрямках нам довелося пролити їхню кров, навіть якщо в певних місцях це вимагало втрати територій, – говорить Залужний в інтерв’ю.

Іншими словами, метою було дозволити росіянам просунутися, а потім знищити їхні колони на фронті та лінії постачання в тилу, пояснює Time.

Дієвість такої стратегії Залужний начебто зрозумів на шостий день вторгнення. Росіяни не змогли взяти аеропорти поблизу Києва і просунулися достатньо глибоко, щоб почати “напружувати” лінії постачання, залишаючи їх відкритими.

  • Вони просто загнали своїх солдатів на бійню. Вони вибрали сценарій, який найбільше влаштовував мене, – говорить в інтерв’ю Валерій Залужний.

Залужний також розповів, що Україна готувалася до війни, але не хотіла, щоби про це дізналися росіяни.

  • Я побоювався, що ми втратимо елемент несподіванки. Нам треба було, щоб ворог думав, що ми всі розміщуємося на своїх базах, куримо траву, дивимось телевізор і постимо на Фейсбуці,  – написали в TIME.

Перемога не буде фіналом

Валерій Залужний запевнив журналістів, що Україна боротиметься “до останньої краплі крові”, але її перемога в війні з Росією не буде остаточною.

  • Виходячи з того, що я безпосередньо знаю про росіян, наша перемога не буде фіналом. Наша перемога буде можливістю видихнути і підготуватись до наступної війни, – сказав Залужний TIME.

В травні часопис визнав головнокомандувача ЗСУ одним зі 100 найвпливовіших людей світу у 2022 році.

За інформацією DW.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *