Сьогодні відійшла у вічність директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради

Сьогодні відійшла у вічність директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради

Педагогиня з багаторічним досвідом, директорка КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради” Ілюхіна Світлана Василівна сьогодні передчасно покинула цей світ, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Пішла з життя педагог, яка своїми діями та вчинками, своєю силою духу виховала не одне покоління учнів, завжди підтримувала їх та була наставником, а для колег –мудрим керівником, – кажуть про Світлану Василівну її колеги.

Нехай добрий, світлий спомин про Світлану Василівну  назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя,  завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради» висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу передчасної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани ІЛЮХІНОЇ Світлани Василівни, директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради».

Фото – Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради та з особистої сторінки С.В.Ілюхіної у Фейсбук.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *