Судитимуть секретарку військово-лікарської комісії з Хмільника

Судитимуть секретарку військово-лікарської комісії з Хмільника

Працівники ДБР повідомили про підозру та завершили досудове розслідування щодо секретаря однієї із районних військово-лікарських комісій Вінниччини. Обвинувальний акт направлено до суду, інформує NEWS Хмільника.

Нагадаємо, працівники ДБР 30 серпня провели обшук в Хмільницькому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, де були виявлені в окремих конвертах з прізвищами гривні та іноземна валюта та десятки тисяч гривень.

За інформацією ДБР, після озвучених правоохоронцями фактів, одна із працівниць військово-лікарської комісії одразу визнала свою вину. Жінка зізналася, що вона брала кошти за підтвердження певного діагнозу, в результаті чого клієнта було визнано обмежено придатними до військової служби.

ДБР перевіряє можливу причетність до правопорушення керівництва ВЛК та представників інших медичних установ міста й області.

Секретарка ВЛК обвинувачується у проханні надання неправомірної вигоди, за вчинення службовою особою дії з використанням наданої їй влади (ч. 1 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *