Пенсії продовжать доставляти листоноші: до якого періоду і що кажуть в “Укрпошті”

Пенсії продовжать доставляти листоноші: до якого періоду і що кажуть в “Укрпошті”

⁰Кабінет міністрів скасував своє попереднє рішення з 1 вересня 2021 року перевести виплати пенсій та соціальної допомоги на банківські картки, крім окремих випадків. Пенсії, субсидії та соціальні допомоги доставлятимуть через Укрпошту щонайменше до 1 січня 2023 року.

Про це повідомила пресслужба «Укрпошти». Відповідні зміни до постанови №277, текст якої опублікували 2 червня, внесли на засіданні уряду 26 травня.

Основною причиною такого рішення назвали неготовність банківської інфраструктури та систематичне закриття банківських відділень. Державний поштовий оператор переконує, що 13 млн українців не мають доступу до банкоматів, водночас він покриває 100% населених пунктів.

  • Сьогоднішніми змінами до постанови нарешті покладено край двомісячній боротьбі за комфорт і здоров’я літніх людей в частині доставки пенсій. Для 3,5 млн пенсіонерів, більшість яких просто фізично не має доступу до банкоматів і не може отримувати пенсію на картку. До 2023 року доставку пенсій, як і раніше готівкою і додому, будуть здійснювати листоноші та відділення Укрпошти. За цей час буде вироблено механіку, яка спростить доставку пенсій, але при цьому не створить проблем для пенсіонерів. Бо поки пропозиція їхати в карантин і оплачувати дорогу до райцентру, щоб зняти гроші з картки, виглядає як частина проблеми, а не рішення”, – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Він зазначає, що пенсії, як і раніше, листоноші доставлятимуть готівкою додому.

А подати заяву щодо зміни способу отримання пенсії можна особисто або надіславши пакет документів поштою до Пенсійного фонду.

Також діє гаряча лінія «Укрпошти», куди пенсіонери можуть звертатись у тому разі, якщо їм відмовили в переведенні отримання пенсії через «Укрпошту». Залишити заявку можна за телефоном +38 (044) 354-52-73 або надіслати електронним листом на адресу pv@ukrposhta.ua

За інформацією hromadske.ua і Газети по-українськи.

Фото – Главком

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *