Пенсіонери зможуть отримати ще 5 додаткових енергоощадних ламп

Пенсіонери зможуть отримати ще 5 додаткових енергоощадних ламп

Взимку пенсіонери зможуть отримати ще по 5 додаткових енергоощадних ламп. Про це повідомили в Укрпошті. Пенсіонерам будуть давати по 5 енергоощадних ламп.

  • З 5 грудня у всіх сільських відділеннях Укрпошти, крім Київщини, для пенсіонерів розпочнеться додатковий обмін LED-ламп. На Київщині ця частина проєкту стартує трохи згодом — 12 грудня, – йдеться в повідомленні.

Щоб отримати ще по 5 енергоощадних ламп, пенсіонерам потрібно просто завітати у відділення з паспортом, РНОКПП, пенсійним посвідченням та активним номером телефону.

Старі лампи, які раніше потрібно було надавати одразу при обміні, вони зможуть принести у відділення Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п’яти нових.

У компанії зазначають, що зараз доступні для обміну на всій території України близько 18 млн енергоощадних ламп. Програма діятиме, доки світлодіоди будуть в наявності на кожному окремому відділенні.

Також у розпалі обмін для юридичних осіб: медичних закладів, шкіл, дитячих садочків, поліклінік та СББ. Вони можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.

  • За попередніми оцінками, економічний ефект від обміну ще 18 млн світлодіодних ламп дозволить сумарно економити одночасно до 1000 МВт, що дорівнює роботі блока атомної електростанції,наголошують в Укрпошті.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *