Пенсіонери у Хмільнику можуть отримати додаткову грошову виплату від міжнародних організацій

Пенсіонери у Хмільнику можуть отримати додаткову грошову виплату від міжнародних організацій

Певна категорія громадян може отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій. Першочергово виплати надаються переселенцям і особам, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України, – повідомляє NEWS Хмільника.

Отримати допомогу від міжнародних організацій  можуть:

Розмір допомоги від ООН — 2 220 гривень на особу, але не більше, ніж 6 660 гривень на родину. Допомога виплачується впродовж 3-х місяців.

Як подати заявку?

– Перейти на сайт за ЦИМ посиланням
– Обрати Заповнити заявку на допомогу
– Обрати соціальний статус Пенсіонер
– Вказати персональні дані та адресу поточного місця проживання
– Внести номер вашого IBAN (номер банківського рахунку).

Як дізнатися IBAN свого рахунку? 

– У мобільному застосунку Приват24 обрати карту натиснувши на її зображення. Зайти в керування картою натиснувши на “шестерню” вгорі екрану. Обрати “Реквізити”. Там скопіювати або переписати рахунок для подальшого подання за вимогою.

– Якщо немає Приват24, можна скористатись терміналом самообслуговування, які є в громаді (меню “Мої налаштування” та “Отримати реквізити”).

– У банкоматі (меню “Інші операції” – “Мої налаштування” – “Ще налаштування” – “Реквізити для поповнення картки”).

– За телефоном служби підтримки можна зв’язатись із консультантом та вирішити питання у телефонному режимі.

Ощадбанк теж дозволяє отримати IBAN онлайн через додаток у телефоні. У мобільному застосунку Ощад 24/7 потрібно перейти до головного меню, клікнути на картку, обрати розділ “Інформація” і під рахунком буде зазначений IBAN. Якщо додатку немає, а телефон звичайний кнопковий, тоді користувачам Ощадбанку слід йти до спеціаліста у відділення.

Без банківського рахунку IBAN заявку на допомогу можна подати людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати через відділення поштового зв’язку АТ “Укрпошта”. Коли черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, варто вказати “В мене немає банківського рахунку”, далі – автоматично. Попередньо в заявці вказуєте власні паспортні дані та адресу проживання.

Допомога нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою “грошовий переказ” на найближче відділення поштового зв’язку АТ “Укрпошта”.

Зазначено, що платформа єДопомога збирає заявки на допомогу та за запитом Міжнародних організацій передає переліки заявників на допомогу за запитуваною категорією. Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу. Виплата допомоги здійснюється міжнародними організаціями, якими і приймається рішення про надання допомоги та її розмір.

Після того, як Міжнародна організація приймає рішення щодо фінансування визначеної категорії заявників на допомогу, відповідальні особи передають переліки заявників на допомогу. Міжнародна організація обробляє заявки згідно власних внутрішніх положень. Статус заявки можна дізнатись за ЦИМ посиланням. Вказавши IBAN вашого рахунку, ви можете самостійно перевірити надходження коштів на рахунок.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *