Пенсіонер з Уладівки, у якого діагностували коронавірус та серцево-судинні захворювання, помер сьогодні у хмільницькій лікарні

Пенсіонер з Уладівки, у якого діагностували коронавірус та серцево-судинні захворювання, помер сьогодні у хмільницькій лікарні

На жаль, у хмільницькій центральній районній лікарні сьогодні вранці помер пенсіонер з села Уладівки Літинського району, у якого діагностували коронавірус. Про це нам повідомив голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик:

– Чоловіка 1940 ркоу народження доправили до нас вже непритомним, у важкому стані. У нього діагностували серцево-судинні захворювання. Він перебував у нас у важкому стані увесь час. Ще до отримання офіційно підтвердженого діагнозу COVID-19 наші медики працювали за усіма алгоритмами дій. Чоловік перебував у окремо ізольованому боксі.

На жаль, сьогодні близько 4-ї години ранку чоловік помер, так і не опритомнівши… Що саме спричинило смерть пенсіонера – встановлять вже експерти. Ми щиро співчуваємо рідним й близьким чоловіка. Нині у нас на лікуванні перебуває ще одна мешканка села Уладівки Літинського району із офіційно підтвердженим діагнозом COVID-19. Жінка отримує усе необхідне лікування.

А от нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус у місті Хмільнику та Хмільницькому районі поки не зафіксовано. Кількість випадків незмінна – їх п’ять. Усі хворі вже видужали.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *