Педагог з Хмільницького району став фіналістом конкурсу “Учитель року-2024”

Педагог з Хмільницького району став фіналістом конкурсу “Учитель року-2024”

Днями на онлайн-засіданні центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2024» було підбито підсумки.

  • Третє місце в номінації «Географія» отримав Пічкур Богдан Анатолійович – заступник директора з навчально-виховної роботи Козятинського ліцею.
  • Учитель фізики з ліцею №1 смт Стрижавка Вінницького району Благуя Андрій Михайлович став дипломантом всеукраїнського конкурсу в номінації «Фізика».

Також у списку двоє учасників з Вінниччини – у номінації «Образотворче мистецтво»  Кулик Вікторія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Ліцею с. Городище Літинської селищної ради та у номінації «Українська мова та література» – Разлог Марина Сергіївна, учитель української мови та літератури Комунального закладу «Вінницький ліцей №34».

Довідково:

Усього на конкурс зареєструвався 1971 педагогічний працівник, з яких 90 осіб виявили бажання змагатися в номінації «Географія», 251 — у номінації «Образотворче мистецтво», 718 — у номінації «Українська мова та література», 512 — у номінації «Фізика».

За першість на всеукраїнському рівні змагалося 98 педагогів закладів загальної середньої освіти (23 — у номінації «Образотворче мистецтво» та по 25 — у номінаціях «Географія», «Українська мова та література», «Фізика»).

У наступному 2024/2025 навчальному році конкурс «Учитель року» відбудеться в номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Трудове навчання» та «Хімія».

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *