Патрульні Хмільницького районного відділу поліції разом з містянами врятували чоловіка, який провалився під лід

Патрульні Хмільницького районного відділу поліції разом з містянами врятували чоловіка, який провалився під лід

Днями екіпаж сектору реагування патрульної поліції Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції разом з місцевими мешканцями витягли з крижаної води чоловіка. Він, гуляючи по замерзлому ставку зі своєю собакою, провалився під лід. Ця подія відбулася в Калинівці, – повідомляють на сайті Віта ТБ.

За повідомленням відділу комунікації поліції Вінницької області, під час несення служби інспектори поліції Павло Мороз та Віктор Білецький біля Калинівського ставка побачили у водоймі чоловіка та людей, які намагались дістати його з води за допомогою тросу.

Поліцейські одразу кинулись на допомогу. Врятованого чоловіка вони посадили в службовий автомобіль, обігріли та разом із собакою завезли додому. Дорогою патрульні для потерпілого викликали швидку допомогу. У поліції повідомляють, що небайдужість людей та вчасна допомога врятували чоловікові життя.

Зараз чоловік знаходиться вдома і почувається нормально.

Рятувальники повідомляють, що зараз крига занадто тонка, тому варто бути дуже обережними, не виходити на лід, не влаштовувати на водоймах ковзанок тощо.

Та якщо раптом людина потрапила під лід, їй необхідно широко розставити руки по краях льодового пролому і тримати голову над водою. Намагатися, не обламуючи краї льоду, без різких рухів вилізти на кригу, наповзаючи грудьми або спиною, і по черзі виймати ноги. Після цього в жодному випадку не ставати на ноги, а потрохи відповзти або ж перекочуванням відійти на безпечну відстань.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *