Пам’ятний стенд воїнам-“афганцям” відкрили у Хмільнику

Пам’ятний стенд воїнам-“афганцям” відкрили у Хмільнику

25 грудня 2019 року минуло 40 років із часу введення військ колишнього Радянського союзу до Афганістану. Тож цього дня представники Хмільницької  Спілки ветеранів війни в Афганістані та місцевої влади разом вшанували пам’ять земляків, які не повернулися з Афганської війні, відійшли за обрії вічності в наш час.

Після покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам проведено поминальну молитву.

До цієї пам’ятної дати актив воїнів-афганців облаштував в музейній кімнаті Спілки стенд із відомостями про загиблих та померлих земляків. Цього дня і відбулося офіційне відкриття пам’ятного стенду.

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Володимир Гончарук від імені та за дорученням представництва Спілки висловлює вдячність Хмільницькій міській раді за фінансову підтримку цього заходу, а також ФОП Попову О.О., Попову А.О., Мовчану В.І. – за допомогу у виготовленні пам’ятного стенду.

У Афганістані загинули наші земляки – Петро Бондарчук з Голодьок, Микола Голюк з Кривоший, Віктор Парсяк з Скаржинець, Юрій Гуменюк з Сьомаків, Олександр Томчук з Осичної, Віктор Гнатюк з Чепелів, Олександр Грицик з Лозни, Сергій Кубишин з Софіївки, Володимир Красуцький із Кустівець. Вічна їм пам’ять!

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради та офіційного сайту Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *