Особи з інвалідністю та інші окремі категорії населення Хмільницької громади мають змогу отримати протезно-ортопедичні вироби

Особи з інвалідністю та інші окремі категорії населення Хмільницької громади мають змогу отримати протезно-ортопедичні вироби

16 вересня 2020 року  з 10.00 до 13.00  в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради працюватимуть  фахівці ПП «Форвард-орто», – повідомляється на сайті Хмільницької міської ради.  Медико-технічна бригада  прийматиме осіб з інвалідністю для взяття замірів на виготовлення протезно-ортопедичних виробів. 

На сайті повідомляється також і про те, що особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення Хмільницької міської громади безоплатно забезпечуються  протезно-ортопедичними виробами, у тому числі ортопедичним взуттям.

За більш детальними роз’ясненнями потрібно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради за адресою: 2-й пров. Пушкіна, 8, кабінет №8, тел.:2-23-71.

Довідково: ПП “Форвард-Орто” працює на ринку соціальних послуг з 2009 року. Компанія  здійснює виготовлення та безкоштовне забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок антитерористичної операції та інших окремих категорій населення технічними засобами реабілітації, а саме: протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, ортопедичним взуттям. Проводять  гарантійний та післягарантійний ремонт технічних засобів реабілітації та всієї продукції.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *