Орден від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія отримав наш земляк Віктор Стукан

Орден від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія отримав наш земляк Віктор Стукан

За заслуги перед помісною Українською Православною Церквою Митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив нашого земляка Віктора Стукана Орденом Святого Архистратига Михаїла ІІ-го ступеня.

 

Відзнаку приурочено до третьої річниці встановлення на Сумщині в Білопіллі триметрового монументу героям АТО. Бронзовий постамент зроблено у вигляді великої скульптури Архангела Михаїла, який здавна вважається покровителем вояків.

На передньому плані – український військовий на блок посту, який стоїть на сторожі Батьківщини. На лівому крилі скульптури Архангела Михаїла зображено понівечений донецький аеропорт. Основні символи монументу – це хрест і меч, адже ми, українці, – глибоко віруюча нація, однак наша історія – це постійна боротьба за волю і свою землю.

 

Варто зауважити, що скульптор Віктор Стукан чимало своїх робіт так чи інакше пропускає крізь християнську призму бачення світу або окремих історичних подій. Як бачимо, досить вдало.

Принагідно, зазначимо, що в липні цього року Віктор Стукан був відзначений Грамотою Української Православної Церкви, а в серпні – за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності та з нагоди 28-ї річниці незалежності України нагороджений Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Тож вітаємо Віктора Євграфовича з заслуженими відзнаками та черговою високою церковною нагородою. Зичимо миру, здоров’я, щастя в родинному колі, творчого натхнення, нових добрих починань та гарних здобутків.

Текст та фото – офіційний веб-сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Подлинный диплом бакалавра Тамала. Оригинальный http://diplomside.com/ диплом магистра Бор. Основа магистерской программы очень гибкая, и студенты могут получить более высокую степень на любом этапе своей карьеры. Гибкос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *