Оновлений центр надання адміністративних послуг відкрився у Жданівській ОТГ

Оновлений центр надання адміністративних послуг відкрився у Жданівській ОТГ

– У третю річницю утворення Жданівської об”єднаної територіальної громади, на території старостинського округу сіл Качанівка та Семки відкрився оновлений спільно із Програмою “U-LEAD з Європою” Центр надання адміністратвиних послуг. Багато зусиль було докладено працівниками сільської ради та фахівцями вказаної програми в процесі його реалізації.

Значну допомогу в організації ЦНАП надали  партнери із Вінницького регіонального Офісу Програми. За умовами укладеної із проектом Програми «U-LEAD з Європою» угоди Жданівська сільська рада виконала роботи із ремонту приміщення ЦНАП та облаштувала його для потреб людей з інвалідністю. Партнери за угодою надали Жданівській сільській раді суттєву допомогу, це  меблі, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення, ознакування.

Працівники Жданівської сільської ради пройшли безкоштовне навчання за відповідними модулями та отримали сертифікати. Через оновлений ЦНАП громадяни матимуть змогу отримати близько 140 видів адміністратвиних послуг. Робота із удосконалення якості надання адміністративних послуг у Жданівській ОТГ триватиме.

За матеріалами офіційного сайту Жданівської об’єднаної територіальної громади

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *