Оновлення до правил перевезення тварин: Укрзалізниця подала на затвердження зміни

Оновлення до правил перевезення тварин: Укрзалізниця подала на затвердження зміни

“Укрзалізниця” змінила правила перевезення тварин. Ймовірно, тепер мандрувати з улюбленцями стане простіше. Зокрема, в  “Укрзалізниці” зазначили, що вже подали на затвердження зміни, які готові обговорити з громадянами та врахувати інтереси власників тварин і всіх, хто з різних причин уникає контакту з ними, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Ми вивчили тонни фідбеку, досвід залізниць-патнерів, залучили експертів UAnimals, юристів, колег з Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури і вже подали на затвердження зміни, – йдеться в повідомленні національного перевізника вантажів та пасажирів. 

Отже, що зміниться після ЗАТВЕРДЖЕННЯ нової редакції правил:

  • Прибираємо визначення «жорстка конструкція» з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном.
  • Для малих тварин до 45 см у холці ми дозволимо тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та/або сну на полиці купе.
  • Для великих собак від 45 см ми дозволимо проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе.
  • Для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим — за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду.
  • Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів — з намордником і повідком.

Якщо пасажир відчуватиме дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, “Укрзалізниця” забезпечить альтернативні місця.

В компанії наголосили, що разом з UAnimals починають роботу над соціальною кампанією, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із тваринами. Це важливо, адже для багатьох із нас тварина є членом сім’ї.

Перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного на борту.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *