Онлайн-концерт юного піаніста Олександра Дзвінковського відбувся у хмільницькій школі мистецтв

Онлайн-концерт юного піаніста Олександра Дзвінковського відбувся у хмільницькій школі мистецтв

У Хмільницькій школі мистецтв відбувся концерт без глядачів. Такий захід за всю історію закладу проходив вперше під назвою Онлайн-концерт. Традиційно щороку весняний концертний сезон у школі активний, багатий на виставки та творчі, цікаві зустрічі із професійними і молодими виконавцями.

Цьогоріч через епідемію коронавірусу заплановані виступи, на жаль, не відбуваються. Та бажання адміністрації закладу, щоби мистецьке життя не зупинялося, уможливило проведення різноманітних заходів за допомогою електронних комунікацій.

Тож чергова спільна ідея організаторів та виконавця про Онлайн-концерт без глядачів успішно реалізувалася.

Концерт особливий в  усіх відношеннях і не кожен артист на нього зважиться, а особливо молоді виконавці. Тому виступ випускника школи 2019 року (клас викладача Красільник Р.В.) Дзвінковського Олександра став справжнім сюрпризом і відкриттям не тільки для колективу, але й для усіх  поціновувачів фортепіанної музики в Інтернет-мережах.

Тиха концертна зала школи, пусті крісла, виконавець на сцені за роялем і тільки музика об’єднує його із глядачами по той бік екрану. Емоції, відчуття та творче хвилювання передає відео-око камери. За півгодинний Онлайн-концерт Наживо, слухачі насолоджувалися віртуозним та професійним виконанням піаніста творів композиторів  С. Рахманінова, Ф.Ліста, В.Косенко та джазовою імпровізацією. Упродовж виступу ведуча за кадром коротко презентувала творчу біографію Олександра, а це найвищі сходинки перемоги на міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних конкурсах, участь у фестивалях, майстер-класах, проектах з музичного обміну у Польщі, Угорщині та США.

Коментарі-враження глядачів  від почутого  не забарилися в той же день. Це схвальні відгуки  хмільничан, подолян та наших земляків-музикантів із ближнього і далекого зарубіжжя, а також усі відзначили зручність дистанційного формату заходу.

Безперечний плюс таких концертів, що на них неможливо спізнитися, тому усі бажаючі мають нагоду послухати та переглянути виступ Олексадра Дзвінковського на https://youtu.be/2_nWrEIcpNc.

Нині Дзвінковський Олександр є студентом Київської муніципальної музичної академії імені Р. Глієра (клас викладача Ю.В. Яблонська). Учнівсько-педагогічний колектив закладу бажає Олександру успіхів у навчанні та творчості.

Текст та фото – адміністрація Хмільницької школи мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *