Ольга Сойко збирає кошти на авто для ЗСУ своєю творчістю

Ольга Сойко збирає кошти на авто для ЗСУ своєю творчістю

Ольга Сойко родом зі Ступника Хмільницького району. Нині проживає у Києві та, в перервах між доглядом двох малолітніх діточок, ліпить з полімерної глини різні фігурки та продає такі чашки.  Зібрані кошти підуть на автомобіль для виконання бойових завдань підрозділу її чоловіка Олексія.

  • Зараз є велика потреба в транспорті. Потрібні великі пікапи, щоб військові могли після бойового відпрацювання швидко скласти все обладнання в авто і переїхати в безпечніше місце,розповіла Ольга журналістці з NEWS Хмільника.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну сім’я переїхала в Ступник. Наступного ж дня зранку Олексій поїхав у військкомат і став добровольцем.  І досі захищає Батьківщину від ворогів.

  • Хоча б 150 тисяч зібрати. Вже маємо 56 тисяч, а ціну нам виставили – 200 000 гривень. Своїми силами таке дороге авто купити неможливо, тому й прошу в людей, нещодавно робила у фейсбуці благодійну лотерею, а хтось і просто так скидав кошти, – розповіла Ольга Сойко.

Ліпити з полімерної глини Ольга спробувала 5 років тому, але всі вироби були лише для себе або рідних та друзів. Постійно ліпити почала два місяці тому, коли вирішила збирати кошти на авто.

Ольга навчалася на агронома, а творчістю займається для душі. Чим тільки не займалася: в’язала пледи, малювала, пекла торти, проте чашки створювати їй дійсно в радість.  вони в неї виходять найкраще. Ліпить україночок, ведмедиків і все, що замовляють люди.

На кожну чашку йде півтора дні. Жінка каже, що могло бути й менше часу, але малі діти – 1,5 та 5 років – не дають такої можливості. Чашки продає по 400 гривень.

Якщо хтось бажає допомогти придбати авто для Збройних сил України:

Номер банки МОНО – 5375 4112 0769 6134

Карта ПриватБанку – 5168752019178535

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *