Окупанти вдарили ракетою у Чернігові в місце проведення виставки, про яку знала обмежена кількість людей

Окупанти вдарили ракетою у Чернігові в місце проведення виставки, про яку знала обмежена кількість людей

Сьогодні, у свято Преображення Господнього, ницо та підступно окупанти вдарили ракетою по центру міста Чернігова. Станом на 14.30 уже відомо про 7 загиблих мирних людей. 

  • У Чернігові виявили тіло ще однієї жертви. Невпізнана жінка. Кількість загиблих зросла до 7. За медичною допомогою звернулося 90 поранених. З них 10 поліцейських та 12 дітей. Госпіталізовано 25 людей. 12-річну дівчинку терміново доставляють реанімобілем до Києва. Дитина в тяжкому стані,поінформували в МВС України.

Сьогодні стало відомо, що в приміщенні, куди поцілила російська ракета, проводилась виставка дронів.  Волонтерка і громадська діячка Марія Берлінська повідомила, що про місце та час виставки знала обмежена кількість осіб.

Вона зазначила, що коли в області оголосили повітряну тривогу виставка зупинилась, а всіх учасників декілька разів закликали пройти в укриття.  Проте частина відвідувачів вирішила пити на вулицю.

За її словами, захід було заздалегідь офіційно узгоджено з місцевою владою (ВЦА), місце було надано місцевою владою. Усіх учасників на вході перевіряла поліція, чергували медики. Також вона наголосила, що до цього за погодженням з місцевою владою заходи поводились в Києві, Львові, Дніпрі та Харкові.

Анонс, що буде захід, був у відкритому доступі. Але конкретне місце повідомили лише  зареєстрованим перевіреним учасникам за лічені години до заходу. Всі дані учасників надано відповідним органам.

Волонтерка повідомила, що зараз організатори надають всю необхідну інформацію для оперативного розслідування представникам Служби безпеки України.

Фото – МВС України, Facebook.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *