Окупант “Міша” здав ЗСУ танк і отримає винагороду

Окупант “Міша” здав ЗСУ танк і отримає винагороду

Російський військовий здав танк Збройним Силам України і тепер отримає 10 тисяч доларів винагороди. Про це на власній сторінці в соціальних мережах розповів радник голови Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Андрусів повідомив, що вдалося ідентифікувати телефони, якими рашисти користуються в Україні. На них надіслали смс із пропозицією здати техніку та здатися в полон.

  • Кілька днів тому нам зателефонував “Міша”. Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце, куди під’їхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому. Смисла воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна, – написав Віктор Андрусів.

Затриманому виділили комфортні умови утримання. Він має кухню, душ, телевізор та телефон. Після війни отримає 10 тисяч доларів та можливість податись на громадянство.

Фото – Віктор Андрусів, ФБ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *