Оксана Шевчук з аграрного центру Хмільниччини здобула перше місце області в конкурсі серед здобувачів професії “Перукар” і представить Вінниччину на всеукраїнському рівні

Оксана Шевчук з аграрного центру Хмільниччини здобула перше місце області в конкурсі серед здобувачів професії “Перукар” і представить Вінниччину на всеукраїнському рівні

15 вересня на базі ДНЗ “Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну” відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП (ПТ) О з професії “Перукар (перукар-модельєр)”. Учениця третього курсу групи №35 з Хмільницького аграрного центру професійно-технічної освіти  Оксана Шевчук здобула перше місце. 

Професія перукаря завжди була, є і буде актуальною, тому що не підвладна ні часу, ні кризам. Перукарі роблять людей більш привабливими, привносять у життя кожної людини свято та яскраві емоції. Нині неможливо уявити світ без цього вправного фахівця, адже завдяки  старанням перукарів створюються нові стильні зачіски, необхідні стрижки, в них можна дізнатися і про те, як доглядати за волоссям тощо. На Хмільниччині цій професії навчають в аграрному ліцеї професійно-технічної освіти. І не лише навчають, а й допомагають пробувати свої сили у різноманітних  креативних конкурсах, підвищуючи кваліфікацію: у конкурсах професійної майстерності, конкурсах і фестивалях перукарського мистецтва, Чемпіонатах України з перукарського мистецтва.

З Вінницької області участь у конкурсі фахової майстерності взяли чотири навчальні заклади, серед яких  і ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр ПТО”.

На конкурсі здобувачі освіти змагалися в двох турах:  теоретичному і практичному. Успішно виконавши всі завдання, наша хмільничанка випередила всіх і стала впевненою переможницею. Це було непросто, адже дівчина змагалася з учнями Вищого професійного училища сфери послуг міста Вінниці, Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну та Вищого професійного училища №7 міста Вінниці.

На конкурс дівчину підготували майстер виробничого навчання Наталя Кузьмінська і викладач Людмила Староха. Ці ж педагоги нині готують дівчину до подальшої участі в конкурсі –  в першому етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться з 30 вересня по 2 жовтня у місті Кропивницькому.

dav

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *