Оголошено збір коштів на допомогу хмільницьким медикам!

– Враховуючи  швидкі темпи поширення корона вірусної інфекції у світі нам надзвичайно важливо згуртуватися і об’єднати зусилля,  щоб запобігти проникненню і поширенню коронавірусної інфекції на Хмільниччині ! Зважаючи на зусилля влади – Хмільницької райдержадміністрації і Хмільницької районної ради, звертаємося до усіх, хто має таку можливість, скласти пожертви на допомогу медикам, одиноким, непрацездатним громадянам.

Голови райдержадміністрації і районної ради  обговорили та узгодили механізм збору  необхідних ресурсів.

На базі благодійного фонду «Розвиток Хмільниччини» створено спеціальний рахунок  для збору коштів з метою протидії  проникненню і поширенню корона вірусної інфекції.

Його мета – підтримка та поширення медичних, профілактичних та інформаційних заходів протидії розповсюдженню вірусу Covid-19. Зібрані кошти спрямують на додаткову закупівлю тестів, апаратів штучної вентиляції легень, медикаментів, масок, деззасобів, костюмів, тощо – для потреб медичного персоналу, медичних закладів Хмільниччини. Всі витрати вестимуть прозоро.

Також, передбачено формування і адресна доставка продуктових наборів і приготування їжі для одиноких пенсіонерів, непрацездатних громадян.

Давайте зробимо добру справу разом! Нехай кожен з нас зробить те, що в його силах.  Хто допоможе коштами, а хтось просто залишиться вдома, щоб не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові!

Кошти перераховуйте на поточний рахунокUA593204780000000026007146883

Код ЄДРПОУ 38030210, МФО 320478

Відділення №238/01 ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»

БО «БФ «Розвиток Хмільниччини»

За матеріалами офіційного сайту Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *