Оголошено конкурс із визначення кращої ескіз-ідеї пам’ятного знаку хмільничанам-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС

Оголошено конкурс із визначення кращої ескіз-ідеї пам’ятного знаку хмільничанам-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 31 серпня, було ухвалено рішення про проведення Конкурсу для визначення найкращого об’ємно-просторового та ідейно-художнього рішення пам’ятного знаку  хмільничанам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Пам’ятний знак встановлять по проспекту Свободи у місті Хмільнику.

Конкурс проводиться  шляхом  заохочення  відповідно до преміального фонду конкурсу.

Строки проведення конкурсу: з 07.09.2020 року до 07.10.2020 року.

Основні вимоги до об’ємно-просторових та ідейно-художніх рішень пам’ятного знаку:

– ескіз-ідею спорудження пам’ятного знаку розробити в контексті з наявною забудовою;

– масштаб архітектурно-просторового рішення пам’ятного знаку повинен бути композиційно пов’язаний із масштабом навколишньої забудови з урахуванням його просторового сприйняття з головних видових напрямків;

– при проектуванні пам’ятного знаку необхідно передбачити об’єкти благоустрою території.

В конкурсі можуть брати участь  кваліфіковані архітектори, скульптори, художники, авторські колективи, юридичні особи, що мають відповідний професійний рівень, студенти профільних середніх і вищих навчальних закладів.

У порядку та умовах конкурсу зазначається., що переможець, крім отримання премії,  отримує право брати участь у подальшій розробці проектно-кошторисної документації на правах автора, а його проект має пріоритетне право в подальшій реалізації. Всі інші учасники конкурсу будуть відзначені почесними  грамотами або цінними подарунками.

Більш детально про Конкурс  дивіться на офіційному веб-сайті  міста Хмільника,  у «Порядку та умовах  Конкурсу” на визначення кращої ескіз-ідеї пам’ятного знаку хмільничанам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *