Одинадцятикласники Хмільницького району здали ЗНО-2020

Одинадцятикласники Хмільницького району здали ЗНО-2020

– Усі школярі Хмільницького району успішно здали ЗНО-2020. Цього року по нашому району та нашим навчальним закладам було 130 одинадцятикласників. Найбільше – 38 випускників з Уланівської школи, 13 – з Сальницької, по решті шкіл району – близько десятка учнів. Свій облік по учнях Хмільницької міської та Війтовецької громади, – розповів начальник відділу освіти Хмільницької райдержадміністрації Андрій Жук. – Найважче в цьому році було те, що лише два предмети майбутні абітурієнти здавали у самому Хмільнику. Це українська мова та історія України. Решта предметів – лише у Вінниці. По вінницьких школах та центрах професійно-технічної освіти.

Найбільше наших дітей писали у Вінниці математику. Це 70 хлопчиків та дівчат. Багато здавали географію та біологію. Решта предметів – суттєво менше. Але ми доставляли до Вінниці усіх без винятку дітей. Проводилась й постійна дезінфекція шкільних автобусів. Результат виявився позитивним. Жодних надзвичайних подій, хвороб, зауважень до наших вчорашніх школярів не було. Нині результати ЗНО вже опрацьовані та відправлені учням на їхні персональні сторінки. Діти вже їх знають. Тож згодом ми теж знатимо, хто з наших дітей виборов найбільше балів та з яких предметів.

Через пандемію коронавірусу терміни вступної кампанії здвинуті фактично на місяць. Прийом документів вузи почнуть 3 серпня, а остаточно відомо, хто до якого вишу вступив буде лише з 5 вересня.  Саме тому ми теж не раніше вересня знатимо, хто з наших дітей куди вступив, зокрема й на безкоштовні місця.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *