Один із кандидатів на голову Уланівської ТГ вирішив не йти на вибори: що задекларували кандидати

Один із кандидатів на голову Уланівської ТГ вирішив не йти на вибори: що задекларували кандидати

Уже цієї неділі, 31 жовтня, в Уланівській територіальній громаді відбудуться позачергові вибори. Раніше NEWS Хмільника повідомляли про 5 кандидатів на голову Уланівської територіальної громади. Однак згодом один із кандидатів зняв свою кандидатуру. На вибори вирішив не йти Юрій Фаринюк. Тож тепер жителі Уланівської громади обиратимуть серед 4-х претендентів на посаду.

Гладкий Петро Анатолійович. 49 років. Народився та проживає у селі Рогинці Хмільницького району. Освіта вища. Тимчасово не працює. Безпартійний. На виборах самовисуванець.

І декларації Петро Гладкий за 2020 рік задекларував у Рогинцях дві земельні ділянки (57 200 та 19 100 кв. м), квартиру (48,4 кв. м) у Вінниці, а також автомобіль вантажний OPEL, 2014.

Доходи. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, — 276 747 грн, надання майна в лізинг — 20 000 грн.

Гоцуляк Олександр Васильович. 31 рік. Родом із Тульчина. Проживає у с. Стрижавка Вінницького району. Освіта вища. Працює секретарем Уланівської сільської ради. На вибори йде від політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”, також він є членом цієї партії.

Олександр Гоцуляк у декларації за 2020 рік вказав, що є власником будинку (173 кв. м) та земельної ділянки (2 500 кв. м) у с. Гавришівка Вінницького району, а також землю (20 000 кв. м) у с. Михайлівка Тульчинського району. Також на ньому зареєстрований легковий автомобіль HONDA ACCORD, 2015.

Доходи. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: Вінницький апеляційний суд — 33 345 грн, СТОВ “Відродження-2008” — 105 000 грн. Дохід від надання майна в оренду — ФГ “Родина В” — 7 665 грн, благодійна, у тому числі гуманітарна допомога, — 2930 грн (ФГ “Родина В”).

Грамарчук Михайло Васильович. 51 рік. Народився та проживає у селі Рибчинці Хмільницького району. Освіта середня спеціальна. Не працює. Безпартійний. Самовисуванець. Декларації за 2020 рік немає.

Мироненко Леонід Михайлович. 64 роки. Народився у с. Ступник Хмільницького району. Проживає у с. Кустівці. Освіта вища. Пенсіонер. Безпартійний. На виборах – самовисуванець. Декларації за 2020 рік немає.

За інформацією Суспільного.

Ілюстративне фото – сайт Уланівської сільської ради. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *