Обрали нового голову Хмільницького міськрайонного суду

Обрали нового голову Хмільницького міськрайонного суду

 

Наприкінці минулого тижня прес-служба суду анонсувала, а разом з тим заінтригувала громадськість міста і району повідомленням про збори суддів, на яких буде обрано голову суду. «Вибори» були заплановані наприкінці робочого дня у понеділок.

Згідно з законодавством України,  обирають голову суду шляхом таємного голосування: голосують лише судді, які працюють у цій державній установі.

До цього часу головою Хмільницького міськрайонного суду був Михайло Войнаревич, термін повноважень якого закінчився саме 11 листопада.

«Відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів ” голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді» – зазначено на офіційному сайті суду.

  • Валерій Олександрович працює у Хмільницькому міськрайонному суді з серпня 2013 року, нещодавно він успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання суддів та у жовтні цього року указом Президента України був призначеним на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду. Колектив Хмільницького міськрайонного суду вітає Валерія Олександровича та бажає наполегливості, наснаги та міцного здоров’я у нелегкій роботі, – прокоментувала для  NEWS Хмільника суддя-спікер Хмільницького міськрайонного суду Ольга Гончарук-Аліфанова.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *